kinesio tape od společnosti Temtex

kinesio tape kinesio tape
 
KINESIOTAPING KURZ
AKČNÍ ZBOŽÍ

Rehabilitační pomůcky

KINESIOTAPING KURZ

Náplní kurzu je prezentace metody kinesiotapingu a použítí kinesio tapu na ovlivnění muskuloskeletárního a lymfatického systému. Účastníci budou seznámeni s teorií a technikami, které lze využít ve fyzioterapii, sportovním lékařství, sportu apod.

 

Během prvního dne kurzu jsou účastníci seznámeni s historií vzniku metody a se základním konceptem kinesiotapingu, včetně jeho fyziologických účinků. V praktické části se účastníci naučí aplikovat kineso tape tak, aby po absolvování této části kurzu byli schopni využít kinesio tape k relaxaci přetížených svalů, ke stimulaci oslabených svalů a ke snížení bolesti a otoků.

 

TERAPEUTICKÉ VYUŽITÍ KINESIO TAPU

V průběhu druhého dne kurzu se vychází ze znalostí základních technik. Účastníci se naučí korekční techniky a prakticky si vyzkouší jejich aplikaci. Po absolvování kurzu jsou účastníci schopni využít kinesiotape u ortopedických, neurologických a funkčních poruch pohybového systému. Kurzy obdržely souhlasné stanovisko od UNIFY a jsou ohodnoceny osmi kredity do celoživotního vzdělávání fyzioterapeutů. Odbornost garantují zkušení lektoři a průkopníci kinesiotapingu v České republice MUDr. et Mgr. Robert Válka a Mgr. Jitka Kobrová.


TERAPEUTICKÉ VYUŽITÍ KINESIO TAPUNemáme jednoho lektora, ale rovnou lektorskou dvojici! Protože je naší snahou, abyste se na kurzu naučili co nejvíce, budou se vám věnovat dva lektoři. Mgr. Jitka Kobrová a MUDr. et Mgr. Robert Válka. Oba lektoři se metodě tejpování věnují již od roku 2009, navštívili několik kurzů v zahraniční, aktivně se podílejí na odborných konferencích a přednáškách a vyškolili více než 1000 fyzioterapeutů. Pokud jsou vám tato jména povědomá, bude to zřejmě tím, že jsou autory bestselleru Terapeutické využití kinesio tapu...

 

Aktuální termíny kurzů naleznete ZDE.

 NÁKUPNÍ KOŠ

Nákupní košík je prázdný.
PŘIHLÁŠENÍ

 
 
 
 
   
 
  REGISTROVAT  
Zapoměli jste heslo?
Klikněte ZDE
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
NOVINKY

.HOME
   |    KINESIOTAPING KURZ
   |    OBCHODNÍ PODMÍNKY
   |    KONTAKTY

V eshopu kinesio-tape.cz naleznete vše co můžete potřebovat při kinesiotapingu. V sortimentu máme kinesio tape Temtex, nůžky na kinesio tape, lepidla ve spreji pro aplikaci kinesio tape na náročná místa jako jsou například chodidla, odstraňovače ve spreji pro snadné odlepení kinesio tape, cross tape atd. Kinesio tape Temtex je už řadu let jedničkou na českém trhu, díky elasticitě 160% a vysoké lepivosti, která umožňuje několikadenní nošení při běžných aktivitách, sprchování nebo dokonce plavání. Kinesio tape Temtex používá i česká olympijská reprezentace a celá řada prvoligových týmů. Pro váš snadnější nákup je náš sortiment doplněn také o fixační tapy pro klasický taping od společnosti Mueller.